تبلیغات
هـــــــواداران مهــدی مقــدم Code Center

آموزش فتوشاپ و دانلود فایل لایه باز

دانلود فونت فارسی و انگلیسی در میهن گراف

مرج دانلود آیکن های جامعه مجازی و کاربری و طراحی وب

تبلیغات میهن گراف

موضوعات

لینک دوستان

آرشیو

آمار

  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید ماه :
  بازدید كل :
  تعداد مطالب :
  تاریخ آخرین بروزرسانی :
  تاریخ آخرین بازید :

تبلیغاتنشســت خبـــری و رونمـــایی از آلبـــوم " احتیــــاط "


به نقل از : هنر آنلاین 

نشســت خبـــری و رونمـــایی از آلبـــوم " احتیــــاط
نشست خبری آلبوم احتیاط به خوانندگی مهدی مقدم امروز با حضور کیارش محسن زاده ، پویا افشار ، مهدی شس ، سعید سام و سعید نوشان برگزار شد .
به گزارش خبرنگار موسیقی هنرآنلاین، این نشست با تاخیر یک ساعته آغاز شد که در ابتدای این نشست خبری کیارش حسن زاده تهیه کننده این اثر موسیقایی گفت : ما هشت ماه بر روی این آلبوم کار کردیم و مجوز نشر این اثر سه روز پیش صادر شد و در حال حاضر این آلبوم در مرحله تولید و تکثیر قرار دارد .

وی افزود : آلبوم احتیاط توسط شرکت پخش آسیا توزیع می شود ، همچنین کنسرت های مهدی مقدم نیز توسط شرکت ترانه شرقی برگزار می شود .


در ادامه نشست مهدی مقدم ، خواننده پاپ گفت : من پنج سال ممنوع الفعالیت بودم که این اثر با تلاش دوستان به ثمر رسید و من سعی کردم با آلبومی به عرصه موسیقی بازگردم که تمامی این سالهایی که من از این عرصه دور بودم را جبران کند .


مهدی مقدم در جواب به این سوال که در حال حاضر فضای موسیقی تغییر کرده است، آیا این اثر نیز همراه با این تغییرات پیش رفته است گفت : من در این سالها با اینکه ممنوع الفعالیت بودم ولی از عرصه هنر دور نبودم و در تمامی این سالها فعالیت خود را ادامه دادم یعنی اینکه من ۱۵۰ قطعه موسیقایی آماده کردم که از بین آنها این ۱۴ قطعه را انتخاب کردم و آلبوم احتیاط را منتشر کردم .


وی در جواب به این سوال که آیا قطعات این اثر طولانی است وزمان این آلبوم چقدر است گفت : دو آلبوم قبلی من که به تنظیم پیام شمس بود هر قطعه دارای تایم کوتاه بود و این خاصیت کاری پیام شمس بود در این اثر موسیقایی بیشتر قطعات سه دقیقه است و به طور کلی شامل ۴۸ دقیقه می شود .

در ادامه سعید سام ، تنظیم کننده قطعات در جواب به این سوال که آیا شما به این معتقد هستید صدایی که شنیده نشود فراموش می شود گفت : به نظرمن ما هنرمندانی را داشتیم که ۳۰ سال از عرصه موسیقی دور بوده اند ولی صدایشان ماندگار بوده است .
همچنین در ادامه این نشست پویا افشار ، مدیر هماهنگی و تولید در جواب به این سوال که چرا امتیاز مادی این اثر برای مهدی شمس است ولی کنسرت توسط محسن رجب پور برگزار می شود گفت : قبل از این آلبوم یک سری قرار داد بین شرکت ترانه شرقی و مهدی مقدم امضا شد که مهدی مقدم موظف بود به تعهدات خود پایبند باشد کلیه قعالیت های هنری این خواننده زیر نظر ترانه شرقی است و کلیه حقوق معنوی آلبوم احتیاط نیز به این شرکت واگذار گردیده است و ترانه شرقی حقوق مادی آن را به شرکت به آوران پارس ( مهدی شمس ) واگذار نموده است . از انجاییکه قبلاً مهدی مقدم قراردادهایی را به جهت تهییه این آلبوم بسته بوده شرکت ترانه شرقی اخلاقاً مهدی مقدم را به اجرای تعهدات خود در قراردادهایش برای انتشار این آلبوم موظف کرده و برای حفاظت از حق همکاران خود این آلبوم بدون هیچ عنوان و نشانی از ترانه شرقی منتشر خواهد شد.وی همچنین گفت : همچنین در صورت اخذ مجوز قرار است مهدی مقدم در ۲۴ و ۲۵ خرداد در سالن نمایشگاه بین المللی میلاد به روی صحنه برود .این خواننده پاپ درباره سیاست جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : من از همه این دوستان تشکر می کنم زیرا راه را برای خیلی از افراد باز می کنند به نظر من بهتر است موسیقی کنترل شود تا هنرمندان کارهای بهتری را ارائه دهند .


این خواانده درباره نوع کلام این اثر موسیقایی گفت : این آلبوم به دو بخش تقسیم می شود که قسمت اول برای جوانها و قسمت دوم برای تمامی سنین است ، همچنین نوع کلام به سبک موسیقی پاپ است و هر نوع مخاطبی را جذب می کند .


در ادامه مهدی شمس تهیه ککنده این اثر درباره آلبوم احتیاط گفت : این آلبوم هشت خرداد ماه در سراسر کشور توزیع می شود ، تیراژاین آلبوم چهارصد هزار تا است و قیمت آن ۲۰۰۰ تومان است  و پخش آن به صورت سوپرمارکتی هم خواهد بود ، همچنین از تمامی مخاطبان می خواهم که آثار موسیقی را دانلود و کپی نکنند .


سپس مهدی مقدم درباره نام آلبوم گفت : احتیاط هم به معنی اصلی خود و هم یک طعنه به خودم بود تا از این به بعد با احتیاط جلو بروم زیرا من پنج سال از بهترین سالهای فعالیت هنری خودم را از دست دادم .


در ادامه سعید سام تنظیم کننده قطعات درباره ملودی های این اثر موسیقایی گفت :ملودی های این آلبوم ملودی هایی است که مورد توجه تمامی قشرها قرار می گیرد و این آلبوم ادامه دهنده تجربه های قبلی ما است .


در پایان مهدی مقدم درباره قطعات و نام قطعات گفت : در این اثر دو قطعه به تنظیم سعید نوشان و بقیه قطعات به تنظیم سعید سام است همچنین نام قطعات یکی یدونه ، بچگی ، بی تو می میرم ، نگی جایی ، شب پر از غم ، وای منو باش ، خدا ، پشت شیشه ، الهی ،سلام ، بهم نگاه نکرد است .
نویسنده:fasrshad .elya